NL / FR

Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

SOCIAL MEDIA & SALES

Stroomlijn je skills en boost je verkoop dankzij deze interactieve trainingen!

DE MEERWAARDE VOOR JOUW ZAAK

Kennis van producten en behandelingen is key voor elke schoonheidsspecialiste. Maar hoe zit het met je verkoop? Ontdek onze Sales en Social media trainingen! Deze twee aspecten zijn onmisbaar voor de groei en boost van je instituut!

Tijdens deze interactieve trainingen leer je de no-nonsense aanpak om je producten aan de man te brengen. Onze Beauty & Sales Coaches geven je tips & tricks om jouw vaardigheden en kennis in verkoop en social media te verbeteren.Ā 

Wil jij meedoen met onze opleiding? Scroll snel verder om de data van de opleidingen te ontdekken en je in te schrijven!

HOE NEEM IK DEEL AAN EEN TRAINING?

Benieuwd naar de op maat gemaakte verkoop- en communicatietools die we je te bieden hebben? Schrijf je dan nu in voor deze trainingen en reserveer jouw plek!

  • SocialĀ  Media training 1:
    • 27 februari 2023
  • Social Media training 2:
    • 13 maart 2023
  • Sales training 1:
    • 17 april 2023 volzet!
  • Sales training 2:
    • 15 mei 2023
  • Opleiding “de huid”:
    • 20 maart 20 volzet!
  • Opleiding “workshop & huidanalyse“:
    • 28 maart 2023 volzet!

Schrijf je als klant gratis in!

*Opgelet! Onze opleidingen zijn enkel voor onze partners. Wil je toch meevolgen? Contacteer ons!